TALLINNA TOOMKOOL       Schola cathedralis Tallinnensis

 
03.02.2017
Tulemas on hariduskonverents teemal: "Mis on hea haridus?"
Täpsem info siit.

12.02.2017
Kirikuõpetaja Patrik Göransson sai presidendilt aumärgi
President Kersti Kaljulaidilt aumärgi saanud rootslasest kirikuõpetaja Patrik Göransson on veendunud, et Eesti tõelised kangelased on talupidajad ning monarhiat võiks võtta kui investeeringut tulevikku.«Tuleb alati olla väga tänulik, kui keegi paneb tähele, mida on tehtud, ja et ka meie ajal on asjad, mida ei saa osta ega endale nõuda,» ütles täna president Kersti Kaljulaidilt Valgetähe V klassi aumärgi saanud Tallinna Rootsi-Mihkli koguduse kirikuõpetaja Patrik Göransson ajalehes Postimees. Palju õnne Patrikule, kes on ka Tallinna Toomkoolis palvusi pidanud ning olnud korduvalt saatjaks õpilaste õppekäigudel.


31.01.2017
Võõrkeele nädal
Meie koolis oli võõrkeele nädal. Täna külastas meie noorimaid õpilasi endine Los Angelese profikorvpallur Chris Moore, kes nüüd elab ja töötab Eestis ning korraldab Spordiklubis Sparta lastele linnalaagreid. Lapsed said proovile panna oma inglise keele oskuse ning arutada nii spordi kui muude põnevate teemade üle. Aitäh ema Margitile põneva pakkumise eest!
Bildresultat fr korvpall


18.01.2017
Kohtumine haridusministriga
Täna kohtusid Eesti Kristlike Erakoolide Liidu juhatus ja Eesti Kirikute Nõukogu esindajad haridus- ja teadusminister Mailis Repsiga. Üheskoos arutati erakoolide senise rahastamissüsteemi üle ja püüti leida lahendusi tuleviku tarvis. Teemasid oli ka teisi: religiooniõpetuse õpetamine munitsipaalkoolides, õpetajakoolitus, alusharidus jne. Täname haridusministrit, kes näeb kristlikke koole tänase koolivõrgu osana ja partnerina, selle kahetunnise konstruktiivse kohtumise eest!
(Foto: U. Viilma)16.01.2017

Õpilaste vastuvõtt esimesse klassi 2017/2018 õa

Anname teada, et Tallinna Toomkoolis, VHK Põhikoolis ja Püha Miikaeli Koolis toimub ühine tutvusuuring. Kõikides koolides komplekteeritakse poiste ja tüdrukute klassid. Tutvusuuringu kaudu selgitatakse esimese klassi õpilaskandidaatide kooliküpsuse tasand ( nullkriteerium), mis võimaldab lapsel raskusteta osaleda meie üsna suure õppekoormusega koolitöös.

Tallinna Toomkooli või Miikaeli Ühenduse eelkooli õppetöös MITTE OSALEVATELE lastele:
Avalduse ( vorm kohapeal olemas ) vastuvõtt tutvusuuringule/katsetele toimub 9.-19.jaanuar VHK gümnaasiumi maja valvelauas, aadressil Vene 22 kella 8.00-18.30.
Palume kaasa võtta lapse pilt 3x4cm.